Заняття

Айкідо

В Айкідо діти свідомо і комплексно працюють над поліпшенням координації рухів, стійкістю, зосередженням, спокоєм духу.
Айкідо
User Avatar
Вихователь
Категорії
1800 грн
Купити курс
Please insert shortcode Contact form in Customize

Що таке Айкідо́❓

Айкідо́ (яп. 【合気道】, あいきどう, «шлях поєднання енергії») — японське бойове мистецтво. Створене Уешіба Моріхеєм на базі давньояпонських технік джю-джюцу, що увійшли до всеімперської школи Великої Азії. Особливістю мистецтва є використання кидків і захватів. Одна зі східноазійських бойових технік самозахисту.

Основне завдання айкідо — вміти підтримувати рівномірний розвиток, осягати рівновагу в плавному русі (принцип айкі). Саме вивчення і практика даного вміння і є завданням айкідоки. «До» якраз вказує, що айкідо не є набором прийомів, які повинен застосовувати «позитивний герой» супроти «хуліганів» натомість — це спосіб мислення який не припускає виникнення ситуацій, коли необхідно застосовувати фізичні вміння. Зупинка «кі» — це конфлікт, який необхідно розв’язати для відновлення внутрішньої рівноваги.
Айкідо не концентрується на природі чи причині виникнення конфлікту, але на способі, у який його можна розв’язати. Техніка айкідо показує як розблоковувати зіткнення сил, оскільки той хто блокує, насправді блокує себе: сила і час іде на підтримання блокування, унеможливлюється розвиток, самореалізація. Рух дозволяє розвиватися, реалізувати свій потенціал, осягати нові вміння. Наскільки б слабкою сила не була, її буде достатньо, щоб підтримувати розвиток.

– Для активних дітей, які прагнуть навчитись правильно скеровувати свою енергію, розвивати дисципліну та командний дух.
– Для дітей, які прагнуть подолати сором’язливість та набути більшої впевненості, розвинути силу волі.

 

РОЗКЛАД
Вівторок та четвер о 17.00
Запис в адміністратора  0672327788