Наша команда

Євгенія Копєйкіна

директор
Копєйкіна Євгенія засновник дитячого садочку та центру розвитку IQsha Club. 12 років в освіті , 4 з яких в якості власника дитячого садочку та центру розвитку Член Асоціаціі Дитячих Освітніх Проектів Член Асоціаціі Дитячих Центів України. Мій шлях до Iqsha. У далекому 2008 році,закінчуючи університет імені Драгоманова на факультеті іноземних мов, я і подумати не могла , що робота з дітьми дійсно стане моїм покликанням та соціально- важливою метою у професійному життті. Пройшовши шлях від викладача англійської мови до засновника власного садочку IQsha ,зараз впевнено можу сказати - що діти це головна цінність нації, що розвиток суспільства - це розвиток кожної дитини, як унікальної особистості! І як завжди ,спочатку була мрія, шалена енергія та віра .... і страхи) Як Педагог, я багато сил та роботи вкладала у розвиваючу програму, як мама я розумію, що завдання садочку це не тільки знання та догляд,тож у чому головна місія IQsha як дошкільного закладу?Щоб остаточно сформувати її мені теж знадобився де-який час, і як виявилось те, що найпростіше звучить, те й найскладніше реалізувати 😅 Місія IQsha у створенні щасливого дитинства! Бо у майбутньому саме вони - вже дорослі , і будуть складати наше з вами суспільство. І коли я думаю про це , я розумію, що несу відповідальність навіть не перед їх батьками, а перед ними самими! У розвитку садочку як і у дитини, є і кризи 3 років і роки різкого розвитку) Тож , як що моя робота та робота команди IQsha змушує хочаб одну дитину щоденно відчувати свою унікальність та значущість , це означає , що всім майбутнім звершенням бути) Адже щасливі діти зараз - це успішні дорослі у майбутньому!

Лаба Марія

методист
В родині IQsha я запускаю вже четвертий навчальний рік, і кожного разу це відбувається по новому. Моєю особистою рушійною силою розвитку є діти. З дня в день, з року в рік вони потребують цікавої інформації, і ти будучи з ними в цьому циклі, просто не можеш стояти на місці. Розвиватися - це одне із основних правил для педагога, а коли ти ще й методист дошкільного навчального закладу це твій обов'язок. За плечима багато годин обміну досвідом та курсів підвищення кваліфікації. Від недавна я відкрила для себе спікерство на педагогічних форумах, оскільки вважаю, що отриманий досвід марний, якщо ним не ділитися з однодумцями. Ще одним із професійних досягнень є навчально-розвиваюча програма нашого центру. Проаналізувавши сучасні дошкільні навчальні програми, у нас народилося щось своє: найцікавіше, актуальне, сучасне та розвиваюче. Її цінність саме в тому, що ми все реалізовуємо на практиці, і лише після цього записуємо на папері. Адже кожна теорія потребує практичного підтвердження своєї достовірності, а кожна не втілена в життя ідея забувається та розвіюється. Тому я та моя команда однодумців ніколи не боїмося експериментувати та втілювати в життя шалені ідеї . Моя життєва позиція – «Робити усе з любов’ю, і любити усе, що роблю!»

Олена Міщук

педагог-вихователь
Усім привіт! Мене звати Олена і новий педагог-вихователь IQSHA! Освіта психологічна, покликання педагогічна!Це надзвичайно складна, але в той же час важлива діяльність. На мою думку, робота в садочку вимагає повної самовіддачі фізичних та духовних сил. Педагог-вихователь зобов’язаний бути дуже тонким психологом, щоб уміти розпізнати найкращі якості дитини.Моя місія – допомогти розкритися здібностям своїх вихованців! Я допомагаю втілювати мрії своїх малюків, формувати нових членів суспільства, які матимуть активну громадянську позицію та стануть успішними. Пишаюсь тим, що маю справжнє щастя буди другом для малюків, таких активних, допитливих, які проявляють пізнавальний інтерес до всього, що їх оточує. Кожен день у садочку – неповторний, його неможливо до кінця передбачити й спланувати. Разом з дітьми проживаю і переживаю все, що відбувається тут щодня, поєднуючи творчість у підготовці до уроків і цікаві ігри. Аналізуючи свою діяльність, розумію, що з одного боку знаю достатньо, а з іншого – ще багато чого потрібно навчитися, багато чого зрозуміти. Я до цього готова, бо люблю свою професію. Щоб вчити, потрібно постійно вчитися самому! Не раз у мене виникала думка: «А чи знайшла я своє місце в житті, чи не займаю чуже?». Сьогодні з упевненістю можу сказати, що моє призначення – бути поруч з дітками, віддавати їм частинку свого серця й душі. І це величезне щастя – закладати фундамент майбутнього покоління! Я - на своєму місці!

Людмила Грищенко

педагог раннього розвитку, вихователь
Моя життєва позиція: «Твори добро, тобі вернеться воно!» Вагомою частиною мого життя є діти. Дітки - це загадка, які ж вони всі різні! Сміються, бавляться, мріють, задають різні цікаві питання. А коли вони слухають казку чи історію, завмирають на одному подиху, з захватом та з великими оченятами дивляться на мене, пізнають для себе щось нове. Тому з кожним днем ми виховуємо в них щирість, тепло і любов! Кожна дитина – це особистість, як чистий лист паперу, який я хочу наповнити яскравими фарбами. В першу чергу важливий емоційний та психологічний стан кожної дитини,і завдання дорослого допомогти дитині впоратись зі своїми емоціями. Тому моя ціль: знайти індивідуальний підхід, зрозуміти кожну дитину, допомогти знайти себе в цьому не простому світі, забезпечити гармонійний розвиток. Діти – це наше майбутнє! Тому, ми дорослі повинні допомогти діткам вирости добрими, надійними, щасливими та відкритими.

Жанна Ткаченко

медсестра
Моя робота – це частина мене. Я дуже задоволена своєю професією і тим, що доля подарувала мені справжніх друзів - однодумців, з якими я працюю. Моя робота – це значуща частина мого життя. Працюючи з дітками, я навіть уявити себе не можу в якомусь іншому місці, окрім цього. Я отримую істинне задоволення, коли я бачу, що на роботі все виходить дуже добре. Кожен день працювати у дитячому садочку – це радість. Моє життєве кредо – «Будь джерелом світла і тепла для людей, які тебе оточують».

Олена Черепанова

психолог
Давайте знайомитися! Мене звати Олена, я сімейний та дитячий психолог. Вже більше 15 років я консультую та провожу групові психологічні тренінги.⠀ Мій метод - ігротерапія спілкування. А це означає, що будь яку проблему можна вирішити весело та креативно. Я можу показати, як ваша ситуація виглядає зі сторони, як в грі або цікавому кіно. В роботі з дітьми для меня головне – знайти підхід до кожної дитини. Гра – це можливість побудувати спілкування з дітьми на їх рідній мові, це ключик до розуміння того, що хвилює дитину, і найголовніше – як їй допомогти. Я дуже люблю спілкуватися з дітьми, адже саме з ними ми проходимо найважливішу практику та вдосконалюємо майстерність спілкування, і ці інвестиції залишаються з нами на все життя.
Завантажити ще