Заняття

Вечірній міні-сад

Ваша дитина дуже активна у другу половину дня або вже не спить? Ми підібрали максимально корисний розклад з 15.00-19.00
Вечірній міні-сад
User Avatar
Вихователь
Категорії
7000 грн
Купити курс
Please insert shortcode Contact form in Customize

Вечірній міні-сад IQsha – це дитяча розвиваюча студія чотирьохгодинного перебування, в якій малята вчаться, розвиваються, знаходять друзів і відкривають для себе цікавий та багатогранний світ.
Декілька годин на день, заповнених цікавими заняттями, дадуть вашому малюку можливість здобувати знання, всесторонньо розвиватися, знаходити друзів і проявляти весь свій потенціал та індивідуальність. Уважний педагог забезпечить дитині психологічний комфорт і наповнить час його перебування в міні саду цікавими подіями, іграми та розвагами.
Програма занять включає вивчення нового матеріалу в ігровій формі, рухливі та сюжетно-рольові ігри не дадуть занудьгувати, заняття творчістю, на яких малюк зможе повністю проявити свою креативність, пальчикові ігри для розвитку дрібної моторики та підготовки руки до письма, музичні заняття та лого-ритмічні розспівування, заняття з дидактичними матеріалами, вправи під пісеньки для загального розвитку, малювання, ліплення, аплікація і багато чого іншого.
Заняття сприяють розвитку у дітей емоційного інтелекту, мовлення, уваги, пам’яті, уяви, критичного та креативного мислення, самостійності та уміння вирішувати поставлені завдання. Діти вчаться взаємодіяти в групі – з однолітками також з дорослими, отримують свій перший досвід соціальної взаємодії.
Кожна з груп наших садочків IQsha займається за авторською програмою у поєднанні з сучасними методиками дошкільного розвитку згідно з віком.