Заняття

Міні-сад

Якщо Ви шукаєте для свого малюка комфортне та цікаве середовище для розвитку - тоді вам точно до нас!
Міні-сад
User Avatar
Вихователь
Категорії
9200 грн
Купити курс
Please insert shortcode Contact form in Customize

Міні садочок IQsha – це дитяча розвиваюча студія п”ятигодинного перебування, в якій малята вчаться, розвиваються, знаходять друзів і відкривають для себе цікавий та багатогранний світ.

Декілька годин на день, заповнених цікавими заняттями, дадуть вашому малюку можливість здобувати знання, всесторонньо розвиватися, знаходити друзів і проявляти весь свій потенціал та індивідуальність. Уважний педагог забезпечить дитині психологічний комфорт і наповнить час його перебування в міні саду цікавими подіями, іграми і розвагами.

Програма занять включає вивчення нового матеріалу в ігровій формі, рухливі і сюжетно-рольові ігри не дадуть занудьгувати, заняття творчістю, на яких малюк зможе повністю проявити свою креативність, пальчикові ігри для розвитку дрібної моторики та підготовки руки до письма, музичні заняття та лого-ритмічні розпівки, заняття з дидактичними матеріалами, вправи під пісеньки для загального розвитку, малювання, ліплення, аплікація  і багато чого іншого.

Заняття сприяють розвитку у дітей емоційного інтелекту, мовлення, уваги, пам’яті, уяви, критичного та креативного мислення, самостійності і уміння вирішувати поставлені завдання. Діти вчаться взаємодіяти в групі – з однолітками і дорослими, отримують свій перший досвід соціальної взаємодії.

Кожна з груп наших садочків IQsha займається за авторською програмою у поєднанні з сучасними методиками дошкільного розвитку згідно віку.

Графік дня

8.00 – 8.15Прийом та огляд дітей
8.15 – 8.30Ранкова гімнастика
8.30 – 8.45Підготовка до сніданку
8.45 – 9.00Сніданок
9.00 – 9.15«Ранкове коло»
9.15 – 9.45Розвиваюче заняття (блок А)
9.45 – 10.50Підготовка до прогулянки. Прогулянка
10.50 – 11.15Підготовка до перекусу. Перекус
11.15 – 12.00Розвиваюче заняття (блок Б)
12.00 – 12.452-е заняття
12.45 – 13.00Вільна гра
13.00Зустріч батьків
Залишити коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *