Заняття

Живопис

Самореалізація через творчість є однією з базових потреб людини. Найбільш часто самореалізація відбувається за допомогою живопису, особливо у дітей. Навряд чи буде помилкою сказати, що за кілька останніх століть без малюнка не вирісла жодна дитина.
Живопис
User Avatar
Вихователь
Категорії
1800 грн /8 занять
Купити курс
Please insert shortcode Contact form in Customize

Щодня наші діти бачать нові явища навколишнього світу, настільки дивовижні і не схожі один на одного, що хочеться обов’язково поділитися своїми враженнями перед рідними. І найоптимальнішим способом зафіксувати свої емоції є малюнок.

Мета занять з живопису – навчити дітей бачити колір, тобто розвинути навички колірного сприйняття і навчити засобами художнього вираження, фарбами, передавати на образотворчої площині (картині) різні образні якості і властивості колірних відносин.

Ознайомлення дітей з живописом не обходиться без вивчення азів техніки малюнка. Діти вчаться виробляти правильну розмітку листа і виконувати відповідні лінії, що позначають деталі малюнка. Учні опановують основними навичками передачі на малюнку форми, обсягу, освітлення, дізнаються, що таке масштаб і перспектива. Оволодівши технікою малюнка, діти приступають до малювання фарбами. Вони вчаться розводити і змішувати фарби, отримувати бажаний колір. При роботі з фарбами учні опановують навичками правильного користування пензлем, вчаться накладати мазки і виробляти заливку.

Далеко не кожна дитина може стати в майбутньому професійним художником, але кожен може навчитися помічати навколо себе красу, реагувати на неї душевним поривом, продовжувати її в своїй душі, думках, діях, творіннях.

На уроках живопису ми навчимо ваших діточок НЕ стільки правильно тримати пензлик, змішувати фарби, знаходити потрібний відтінок, скільки відчувати «смак» фарби, її настрій і мелодію, навчитися розмовляти мовою різних відтінків і ліній, бачити приховану красу звичайних предметів.

 

Розклад занять:

Вівторк та пя’тниця о 17.15 
Вівторк та пя’тниця о 18.00
Залишити коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *